Featured Products
-
Rewards sale
Sale Price:
$4.99 Regular price:
$6.99 Save
$2.00 ($1.75 /100g)Plus tax
285g (
$1.75 /100g) -
Rewards sale
Sale Price:
$4.99 Regular price:
$6.99 Save
$2.00 ($1.25 /100mL)Plus tax
400ml (
$1.25 /100mL) -
Tomato and Grilled Cheese Soup
Rewards sale
Sale Price:
$4.99 Regular price:
$6.99 Save
$2.00 ($1.96 /100g)Plus tax
255g (
$1.96 /100g) -
Rewards sale
Sale Price:
$4.99 Regular price:
$6.99 Save
$2.00 ($1.75 /100g)Plus tax
285g (
$1.75 /100g)
More flavours to explore
Shop by category
Same-day delivery
Check your address for availability.
Learn moreServing Canada
Proudly serving Canadians since 1980.
Learn more30 day returns
100% satisfaction guarantee.
Learn more