Proudly serving Canadians since 1980.

Thanksgiving

Showing 43 results

Filters

  • Seasoned Sweet Peas Seasoned Sweet Peas

    Sale

    Seasoned Sweet Peas

    Rewards sale

    Sale Price: $4.99

    Regular price: $5.99

    Save $1.00

    ($1.66 /100g)

    300g ($1.66 /100g)

    Select a store

    Loading
    Unavailable at your store
  • Caramelized Onion Dip

    Sale

    New

    Caramelized Onion Dip

    Rewards sale

    Sale Price: $9.99

    Regular price: $11.99

    Save $2.00

    ($2.22 /100g)

    450g ($2.22 /100g)

    Select a store

    Loading
    Unavailable at your store
  • Cranberry Brie Pastry

    New

    Cranberry Brie Pastry

    Regular price

    $12.99

    ($5.41 /100g)

    240g ($5.41 /100g)

    Select a store

    Loading
    Unavailable at your store
  • Pull-apart Potato Buns

    Regular price

    $6.99

    ($2.00 /100g)

    350g ($2.00 /100g)

    Select a store

    Loading
    Unavailable at your store
  • Gluten-Free Gourmet Buns

    New

    Gluten-Free Gourmet Buns

    Regular price

    $11.99

    ($3.75 /100g)

    320g ($3.75 /100g)

    Select a store

    Loading
    Unavailable at your store
  • Turkey Meatballs

    Regular price

    $17.99

    ($2.40 /100g)

    750g ($2.40 /100g)

    Select a store

    Loading
    Unavailable at your store
  • Italian Style Beef Meatballs Italian Style Beef Meatballs

    Sale

    Italian Style Beef Meatballs

    Rewards sale

    Sale Price: $14.99

    Regular price: $17.99

    Save $3.00

    ($1.65 /100g)

    907g ($1.65 /100g)

    Select a store

    Loading
    Unavailable at your store
  • Bumble Blossoms®

    Regular price

    $4.99

    ($2.17 /100g)

    230g ($2.17 /100g)

    Select a store

    Loading
    Unavailable at your store
  • Cauliflower Bites

    Sale

    Cauliflower Bites

    Rewards sale

    Sale Price: $11.99

    Regular price: $12.99

    Save $1.00

    ($2.66 /100g)

    450g ($2.66 /100g)

    Select a store

    Loading
    Unavailable at your store
  • Panko Shrimp

    Regular price

    $19.99

    ($4.40 /100g)

    454g ($4.40 /100g)

    Select a store

    Loading
    Unavailable at your store
  • Fried Battered Mushrooms

    Sale

    Fried Battered Mushrooms

    Rewards sale

    Sale Price: $12.99

    Regular price: $14.99

    Save $2.00

    ($4.33 /100g)

    300g ($4.33 /100g)

    Select a store

    Loading
    Unavailable at your store
  • Mini Cream Puffs

    Regular price

    $6.99

    ($2.80 /100g)

    250g ($2.80 /100g)

    Select a store

    Loading
    Unavailable at your store
  • Puff Pastry Quartet

    Sale

    Puff Pastry Quartet

    Rewards sale

    Sale Price: $16.99

    Regular price: $17.99

    Save $1.00

    ($2.95 /100g)

    576g ($2.95 /100g)

    Select a store

    Loading
    Unavailable at your store
  • Cheese Stuffed Mushroom Caps

    Regular price

    $19.99

    ($6.66 /100g)

    300g ($6.66 /100g)

    Select a store

    Loading
    Unavailable at your store
  • Cheesy Garlic Pull-apart Bread

    New

    Cheesy Garlic Pull-apart Bread

    Regular price

    $14.99

    ($2.94 /100g)

    510g ($2.94 /100g)

    Select a store

    Loading
    Unavailable at your store
  • Blueberry Bliss Cheezecake Blueberry Bliss Cheezecake

    Sale

    Blueberry Bliss Cheezecake

    Rewards sale

    Sale Price: $16.99

    Regular price: $17.99

    Save $1.00

    ($2.83 /100g)

    600g ($2.83 /100g)

    Select a store

    Loading
    Unavailable at your store
  • Chocolate Dipped Cheesecake

    Sale

    New

    Chocolate Dipped Cheesecake

    Rewards sale

    Sale Price: $16.99

    Regular price: $17.99

    Save $1.00

    ($2.83 /100g)

    600g ($2.83 /100g)

    Select a store

    Loading
    Unavailable at your store
  • Vanilla Bean Cheesecake Bites

    Regular price

    $14.99

    ($5.00 /100g)

    300g ($5.00 /100g)

    Select a store

    Loading
    Unavailable at your store
  • Pralines and Cream Cheesecake Bites

    Regular price

    $14.99

    ($5.00 /100g)

    300g ($5.00 /100g)

    Select a store

    Loading
    Unavailable at your store

Make holiday hosting easy with our Thanksgiving Frozen Foods collection. Shop everything you need for a delicious celebration, including frozen turkey, prepared sides, appetizers, desserts, and complete frozen Thanksgiving meal options. Whether you're planning a traditional dinner or a convenient cook-from-frozen Thanksgiving feast, you'll find time-saving favourites that help you spend less time cooking and more time making memories with family and friends.