Proudly serving Canadians since 1980.

Weeknight Meals

Showing 171 results

Filters

  • Chicken Strips Chicken Strips

    Sale

    Chicken Strips

    Rewards sale

    Sale Price: $29.99

    Regular price: $34.99

    Save $5.00

    ($2.21 /100g)

    1kg ($2.21 /100g)

    Select a store

    Loading
    Unavailable at your store
  • Sirloin Beef Meatballs

    Sale

    Sirloin Beef Meatballs

    Rewards sale

    Sale Price: $17.99

    Regular price: $19.99

    Save $2.00

    ($1.98 /100g)

    907g ($1.98 /100g)

    Select a store

    Loading
    Unavailable at your store
  • Haddock Tenders

    Regular price

    $19.99

    ($4.40 /100g)

    454g ($4.40 /100g)

    Select a store

    Loading
    Unavailable at your store
  • Lasagna

    Regular price

    $6.99

    ($2.06 /100g)

    340g ($2.06 /100g)

    Select a store

    Loading
    Unavailable at your store
  • Cabbage Rolls

    Regular price

    $6.99

    ($2.33 /100g)

    300g ($2.33 /100g)

    Select a store

    Loading
    Unavailable at your store
  • Fall Off the Bone® Honey Garlic Back Ribs

    Regular price

    $17.99

    ($2.65 /100g)

    680g ($2.65 /100g)

    Select a store

    Loading
    Unavailable at your store
  • Fall Off the Bone® Barbecue Back Ribs

    Regular price

    $17.99

    ($2.65 /100g)

    680g ($2.65 /100g)

    Select a store

    Loading
    Unavailable at your store
  • Buffalo Chicken Wings

    Sale

    Buffalo Chicken Wings

    Rewards sale

    Sale Price: $16.99

    Regular price: $19.99

    Save $3.00

    ($2.50 /100g)

    680g ($2.50 /100g)

    Select a store

    Loading
    Unavailable at your store
  • Salt & Pepper Chicken Wings

    Sale

    Salt & Pepper Chicken Wings

    Rewards sale

    Sale Price: $16.99

    Regular price: $19.99

    Save $3.00

    ($2.50 /100g)

    680g ($2.50 /100g)

    Select a store

    Loading
    Unavailable at your store
  • Louisiana Style Chicken Wings

    Sale

    Louisiana Style Chicken Wings

    Rewards sale

    Sale Price: $16.99

    Regular price: $19.99

    Save $3.00

    ($2.50 /100g)

    680g ($2.50 /100g)

    Select a store

    Loading
    Unavailable at your store
  • Deep Dish Deluxe Pizza

    Regular price

    $2.99

    ($1.87 /100g)

    160g ($1.87 /100g)

    Select a store

    Loading
    Unavailable at your store
  • Cheesy Chicken Quesadillas

    New

    Cheesy Chicken Quesadillas

    Regular price

    $12.99

    ($2.60 /100g)

    500g ($2.60 /100g)

    Select a store

    Loading
    Unavailable at your store
  • Deep Dish Pepperoni Pizza

    Regular price

    $2.99

    ($1.87 /100g)

    160g ($1.87 /100g)

    Select a store

    Loading
    Unavailable at your store
  • Fall Off the Bone® Tangy Barbecue Back Ribs

    Regular price

    $17.99

    ($2.65 /100g)

    680g ($2.65 /100g)

    Select a store

    Loading
    Unavailable at your store
  • Classic French Style Quiche

    Sale

    Classic French Style Quiche

    Rewards sale

    Sale Price: $4.99

    Regular price: $5.99

    Save $1.00

    ($2.94 /100g)

    170g ($2.94 /100g)

    Select a store

    Loading
    Unavailable at your store
  • Garlic Bread

    Regular price

    $2.99

    ($0.91 /100g)

    330g ($0.91 /100g)

    Select a store

    Loading
    Unavailable at your store
  • Honey Garlic Chicken Wings

    Sale

    New

    Honey Garlic Chicken Wings

    Rewards sale

    Sale Price: $16.99

    Regular price: $19.99

    Save $3.00

    ($2.50 /100g)

    680g ($2.50 /100g)

    Select a store

    Loading
    Unavailable at your store
  • Meat Loaf Minis

    Regular price

    $19.99

    ($2.94 /100g)

    680g ($2.94 /100g)

    Select a store

    Loading
    Unavailable at your store
  • Seasoned Breaded Cod Seasoned Breaded Cod

    Sale

    Seasoned Breaded Cod

    Rewards sale

    Sale Price: $17.99

    Regular price: $19.99

    Save $2.00

    ($4.50 /100g)

    400g ($4.50 /100g)

    Select a store

    Loading
    Unavailable at your store
  • Chicken Spring Rolls

    Regular price

    $9.99

    ($2.31 /100g)

    432g ($2.31 /100g)

    Select a store

    Loading
    Unavailable at your store
  • Italian Style Beef Meatballs Italian Style Beef Meatballs

    Sale

    Italian Style Beef Meatballs

    Rewards sale

    Sale Price: $14.99

    Regular price: $17.99

    Save $3.00

    ($1.65 /100g)

    907g ($1.65 /100g)

    Select a store

    Loading
    Unavailable at your store
  • Crispy Breaded Chicken Breasts Crispy Breaded Chicken Breasts

    Sale

    Crispy Breaded Chicken Breasts

    Rewards sale

    Sale Price: $17.99

    Regular price: $24.99

    Save $7.00

    ($1.98 /100g)

    907g ($1.98 /100g)

    Select a store

    Loading
    Unavailable at your store
  • Cheese and Spinach Cannelloni

    Regular price

    $6.99

    ($2.33 /100g)

    300g ($2.33 /100g)

    Select a store

    Loading
    Unavailable at your store
  • Butter Chicken

    Sale

    Butter Chicken

    Rewards sale

    Sale Price: $13.99

    Regular price: $14.99

    Save $1.00

    ($1.54 /100g)

    907g ($1.54 /100g)

    Select a store

    Loading
    Unavailable at your store

Simplify your evenings with our selection of frozen weeknight meals, designed to help you get dinner on the table quickly without sacrificing flavour. Perfect for busy schedules, these convenient options make it easy to enjoy satisfying meals any night of the week.