Weeknight Meals
Showing 171 results
-
Rewards sale
Sale Price:
$29.99 Regular price:
$34.99 Save
$5.00 ($2.21 /100g)Plus tax
1kg (
$2.21 /100g) -
Rewards sale
Sale Price:
$17.99 Regular price:
$19.99 Save
$2.00 ($1.98 /100g)Plus tax
907g (
$1.98 /100g) -
-
-
-
Fall Off the Bone® Honey Garlic Back Ribs
Regular price
$17.99 ($2.65 /100g)Plus tax
680g (
$2.65 /100g) -
Rewards sale
Sale Price:
$16.99 Regular price:
$19.99 Save
$3.00 ($2.50 /100g)Plus tax
680g (
$2.50 /100g) -
Fall Off the Bone® Barbecue Back Ribs
Regular price
$17.99 ($2.65 /100g)Plus tax
680g (
$2.65 /100g) -
Rewards sale
Sale Price:
$16.99 Regular price:
$19.99 Save
$3.00 ($2.50 /100g)Plus tax
680g (
$2.50 /100g) -
Rewards sale
Sale Price:
$16.99 Regular price:
$19.99 Save
$3.00 ($2.50 /100g)Plus tax
680g (
$2.50 /100g) -
-
-
-
Rewards sale
Sale Price:
$4.99 Regular price:
$5.99 Save
$1.00 ($2.94 /100g)Plus tax
170g (
$2.94 /100g) -
Fall Off the Bone® Tangy Barbecue Back Ribs
Regular price
$17.99 ($2.65 /100g)Plus tax
680g (
$2.65 /100g) -
Rewards sale
Sale Price:
$16.99 Regular price:
$19.99 Save
$3.00 ($2.50 /100g)Plus tax
680g (
$2.50 /100g) -
-
-
Rewards sale
Sale Price:
$17.99 Regular price:
$19.99 Save
$2.00 ($4.50 /100g)Plus tax
400g (
$4.50 /100g) -
-
Crispy Breaded Chicken Breasts
Rewards sale
Sale Price:
$17.99 Regular price:
$24.99 Save
$7.00 ($1.98 /100g)Plus tax
907g (
$1.98 /100g) -
Rewards sale
Sale Price:
$13.99 Regular price:
$14.99 Save
$1.00 ($1.54 /100g)Plus tax
907g (
$1.54 /100g) -
-
Chicken and Pineapple Mini-Skewers
Rewards sale
Sale Price:
$17.99 Regular price:
$19.99 Save
$2.00 ($3.60 /100g)Plus tax
500g (
$3.60 /100g)
Simplify your evenings with our selection of frozen weeknight meals, designed to help you get dinner on the table quickly without sacrificing flavour. Perfect for busy schedules, these convenient options make it easy to enjoy satisfying meals any night of the week.