Skip to:
Proudly serving Canadians since 1980.
Showing 15 results for "farce"
Broccoli and Cheese Stuffed Potatoes
Regular price
$12.99
Plus tax
560g ($2.32 /100g)
Stuffed Pasta Shells
$19.99
1kg ($1.96 /100g)
Stuffed Potato Skins
390g ($3.33 /100g)
Cream Cheese Stuffed Jalapeños
360g ($3.61 /100g)
Lobster Stuffed Shrimp Caps
276g ($7.24 /100g)
Bacon Wrapped Jalapeño Shooters®
$14.99
255g ($5.88 /100g)
Stuffed Sweet 'n Spicy Shrimp
320g ($4.68 /100g)
Cheddar & Bacon Stuffed Beef Burgers
680g ($2.94 /100g)
Cheese Stuffed Mushroom Caps
300g ($6.66 /100g)
Gourmet Stuffed Potatoes
568g ($2.29 /100g)
Classic Stuffed Potatoes
Supreme Stuffed Peppers
907g ($2.20 /100g)
Cheese Stuffed Potatoes
$11.99
318g ($3.77 /100g)
Your cart is empty
Continue shopping
Boneless, Skinless Chicken Breasts
$39.99
Buffalo Chicken Wings
Rewards sale
Sale Price: $16.99
Regular price: $19.99
Save $3.00
Cabbage Rolls
Sale Price: $13.99
Regular price: $14.99
Save $1.00
Caramel Sea Salt Cakes
Sale Price: $5.99
Regular price: $6.99
Chicken Strips
Sale Price: $29.99
Regular price: $34.99
Save $5.00
To save items to your wishlist and provide a personalized experience, we need your consent to store your preferences.
You have already saved {{itemCount}} of 5 items so you won't be able to save more on this device
Disclaimer: By logging in you are providing your consent to save the wishlist data.