Skip to:
Proudly serving Canadians since 1980.
Showing 7 results for "2 lb chicken pot pies"
Creamy Chicken Pot Pie
Regular price
$5.99
Plus tax
250g ($2.40 /100g)
Deep Dish Chicken Pie
$17.99
907g ($1.98 /100g)
Beef and Mushroom Pot Pie
225g ($2.66 /100g)
Chicken Breast Grills
$24.99
800g ($3.12 /100g)
Garlic Parmesan Chicken Wings
$19.99
680g ($2.94 /100g)
Chicken Strips
$34.99
1kg ($2.57 /100g)
Homestyle Shepherd's Pie
Your cart is empty
Continue shopping
Boneless, Skinless Chicken Breasts
Rewards sale
Sale Price: $34.99
Regular price: $39.99
Save $5.00
Buffalo Chicken Wings
Cabbage Rolls
$14.99
Caramel Sea Salt Cakes
$6.99
To save items to your wishlist and provide a personalized experience, we need your consent to store your preferences.
You have already saved {{itemCount}} of 5 items so you won't be able to save more on this device
Disclaimer: By logging in you are providing your consent to save the wishlist data.