Proudly serving Canadians since 1980.

Thanksgiving

Showing 43 results

Filters

  • Turkey Breast Roast Turkey Breast Roast

    Sale

    Turkey Breast Roast

    Rewards sale

    Sale Price: $25.99

    Regular price: $29.99

    Save $4.00

    ($2.97 /100g)

    875g ($2.97 /100g)

    Select a store

    Loading
    Unavailable at your store
  • Turkey Dinner

    New

    Turkey Dinner

    Regular price

    $9.99

    ($2.50 /100g)

    400g ($2.50 /100g)

    Select a store

    Loading
    Unavailable at your store
  • Homestyle Mashed Potatoes Homestyle Mashed Potatoes

    Sale

    Homestyle Mashed Potatoes

    Rewards sale

    Sale Price: $8.99

    Regular price: $9.99

    Save $1.00

    ($1.38 /100g)

    650g ($1.38 /100g)

    Select a store

    Loading
    Unavailable at your store
  • Mini Apple Crisp Cheesecakes

    Regular price

    $12.99

    ($3.61 /100g)

    360g ($3.61 /100g)

    Select a store

    Loading
    Unavailable at your store
  • Slow Cooked Beef Pot Roast

    Sale

    Slow Cooked Beef Pot Roast

    Rewards sale

    Sale Price: $22.99

    Regular price: $32.99

    Save $10.00

    ($2.53 /100g)

    907g ($2.53 /100g)

    Select a store

    Loading
    Unavailable at your store
  • Supreme Scalloped Potatoes Supreme Scalloped Potatoes

    Sale

    Supreme Scalloped Potatoes

    Rewards sale

    Sale Price: $14.99

    Regular price: $16.99

    Save $2.00

    ($1.65 /100g)

    907g ($1.65 /100g)

    Select a store

    Loading
    Unavailable at your store
  • TOO TALL® Country Harvest Carrot Cake TOO TALL® Country Harvest Carrot Cake

    Sale

    TOO TALL® Country Harvest Carrot Cake

    Rewards sale

    Sale Price: $19.99

    Regular price: $24.99

    Save $5.00

    ($2.22 /100g)

    900g ($2.22 /100g)

    Select a store

    Loading
    Unavailable at your store
  • Bistro-style Green Beans

    Sale

    Bistro-style Green Beans

    Rewards sale

    Sale Price: $4.99

    Regular price: $5.99

    Save $1.00

    ($1.66 /100g)

    300g ($1.66 /100g)

    Select a store

    Loading
    Unavailable at your store
  • Cauliflower Gratin Cauliflower Gratin

    Sale

    Cauliflower Gratin

    Rewards sale

    Sale Price: $11.99

    Regular price: $12.99

    Save $1.00

    ($2.40 /100g)

    500g ($2.40 /100g)

    Select a store

    Loading
    Unavailable at your store
  • Sweet Potato Mash Sweet Potato Mash

    Sale

    Sweet Potato Mash

    Rewards sale

    Sale Price: $11.99

    Regular price: $12.99

    Save $1.00

    ($2.40 /100g)

    500g ($2.40 /100g)

    Select a store

    Loading
    Unavailable at your store
  • Pork Pot Roast

    Regular price

    $21.99

    ($2.42 /100g)

    907g ($2.42 /100g)

    Select a store

    Loading
    Unavailable at your store
  • Homestyle Apple Crumble Pie

    New

    Homestyle Apple Crumble Pie

    Regular price

    $14.99

    ($1.50 /100g)

    1000g ($1.50 /100g)

    Select a store

    Loading
    Unavailable at your store
  • Sausage Rolls

    Sale

    Sausage Rolls

    Rewards sale

    Sale Price: $9.99

    Regular price: $11.99

    Save $2.00

    ($2.00 /100g)

    500g ($2.00 /100g)

    Select a store

    Loading
    Unavailable at your store
  • Caramel Apple Blossoms®

    Regular price

    $4.99

    ($2.17 /100g)

    230g ($2.17 /100g)

    Select a store

    Loading
    Unavailable at your store
  • Shrimp Ring Shrimp Ring

    Sale

    Shrimp Ring

    Rewards sale

    Sale Price: $17.99

    Regular price: $19.99

    Save $2.00

    ($3.96 /100g)

    454g ($3.96 /100g)

    Select a store

    Loading
    Unavailable at your store
  • Caramel Sea Salt Cakes

    Sale

    Caramel Sea Salt Cakes

    Rewards sale

    Sale Price: $5.99

    Regular price: $6.99

    Save $1.00

    ($2.14 /100g)

    280g ($2.14 /100g)

    Select a store

    Loading
    Unavailable at your store
  • Apple Butter Pork Tenderloin Apple Butter Pork Tenderloin

    Sale

    Apple Butter Pork Tenderloin

    Rewards sale

    Sale Price: $12.99

    Regular price: $14.99

    Save $2.00

    ($3.25 /100g)

    400g ($3.25 /100g)

    Select a store

    Loading
    Unavailable at your store
  • Demi Baguette

    Regular price

    $2.99

    ($1.50 /100g)

    200g ($1.50 /100g)

    Select a store

    Loading
    Unavailable at your store
  • Gourmet Floret Medley

    Sale

    Gourmet Floret Medley

    Rewards sale

    Sale Price: $4.99

    Regular price: $5.99

    Save $1.00

    ($1.66 /100g)

    300g ($1.66 /100g)

    Select a store

    Loading
    Unavailable at your store
  • Broccoli Gratin Broccoli Gratin

    Sale

    Broccoli Gratin

    Rewards sale

    Sale Price: $11.99

    Regular price: $12.99

    Save $1.00

    ($2.40 /100g)

    500g ($2.40 /100g)

    Select a store

    Loading
    Unavailable at your store
  • Apple Blossoms®

    Regular price

    $4.99

    ($2.17 /100g)

    230g ($2.17 /100g)

    Select a store

    Loading
    Unavailable at your store
  • Apple Crisps

    Regular price

    $4.99

    ($2.19 /100g)

    228g ($2.19 /100g)

    Select a store

    Loading
    Unavailable at your store
  • Bruschetta Flatbread

    Sale

    Bruschetta Flatbread

    Rewards sale

    Sale Price: $11.99

    Regular price: $12.99

    Save $1.00

    ($2.33 /100g)

    515g ($2.33 /100g)

    Select a store

    Loading
    Unavailable at your store
  • Artichoke Mac & Cheese Bites

    Regular price

    $12.99

    ($4.64 /100g)

    280g ($4.64 /100g)

    Select a store

    Loading
    Unavailable at your store

Make holiday hosting easy with our Thanksgiving Frozen Foods collection. Shop everything you need for a delicious celebration, including frozen turkey, prepared sides, appetizers, desserts, and complete frozen Thanksgiving meal options. Whether you're planning a traditional dinner or a convenient cook-from-frozen Thanksgiving feast, you'll find time-saving favourites that help you spend less time cooking and more time making memories with family and friends.